Sofa chesterfield

Sofa chesterfield to jedna najbardziej luksusowych i kultowych mebli na świecie

Dzięki zdobytemu doświadczeniu przez ponad 10 lat możemy zaoferować wysokiej klasy meble chesterfield. Gwarantujemy wysokiej jakości kunszt wykonania sof chesterfield oraz dopasowanie się pod potrzeby klienta. Nasz klient może wybrać nie tylko szerokość sofy chesterfield czy jej kolor. W swojej ofercie posiadamy bogatą paletę tapicerek: materiał, skóra naturalna, eko-skóra.

Pikowana Sofa chesterfield na zamówienie

Wszystkie sofy w stylu chesterfield wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników przy użyciu najwyższej jakości materiałów.  Dzięki zaufaniu naszych klientów, nasze meble w stylu chesterfield wysyłane są na cały świat.

Łączymy to, co najlepsze w tradycyjnych metodach głębokiego pikowania mebli w stylu chesterfield z nowoczesną technologią, aby zapewnić Państwu komfort z użytkowania kanapy chesterfield, zachowując oczywiście angielski design chesterfield.

Wymiary podane na stronie są przybliżone, ponieważ każda z sof w stylu chesterfield wykonywana jest ręcznie. Jeżeli nie mamy sofy wg modelu, która Ci się podoba, skontaktuj się z nami, a postaramy się dopasować sofę chesterfield do Twoich potrzeb.

Chesterfield sofa - różne modele: klasyczne, nowoczesne, glamour, vintage

Klasyczna wersja, jak nasz mebel Classic jest idealnie proporcjonalny i bardzo wytrzymały. Twardsze siedzisko i niezwykła elegancja, wręcz promieniująca z sofy, doceniana jest nie tylko w pubach czy barach, ale także w salonie. Konstrukcja pikowana Sofy Chesterfield Classic nie zmieniła się od początku jej powstania, a w wykończeniu ciemnobrązowej oraz ciemnozielonej skóry nadal jest naszym bestsellerem. 

Nasz flagowy produkt, pikowana Sofa Chesterfield Normal, jest znacznie większa, niż standardowe sofy w stylu chesterfield. Dzięki temu sofa nadaje się do większego wnętrza, tworząc komfortowe miejsce dla Twojego codziennego wypoczynku. Poza często spotykanym mechanizmem typu belgijskiego, sofa 4 osobowa może posiadać mechanizm wózkowy lub funkcję spania z pojemnikiem. 

Wiemy, że nie każdy ma aż tyle miejsca, dlatego wychodząc ku potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy sofę bez boku czyli szezlong z funkcją spania.

Praktycznie równorzędnym produktem jest pikowana Sofa Chesterfield Canon. Głównie 2 osobowa i  3 osobowa wersja cieszy się sporą popularnością, jednak po paru modyfikacjach, również Canon może być sofą z funkcją spania.

Sofa chesterfield na stanie - idealne, jeżeli szukasz mebli dostępny od ręki

W ramach wyjątku, czasami posiadamy niektóre egzemplarze sof chesterfield na stanie, dzięki czemu czasami ich cena może być korzystniejsza. Zapraszamy na kategorie Meble chesterfield na stanie składającą się z różnych produktów w stylu chesterfield, skierowaną do osób, dla których istotny jest czas.

Skąd się wzięła chesterfield sofa?

Nie ma czegoś takiego jak oryginalna sofa chesterfield. Do dnia dzisiejszego nikt nie odkrył prawdy, kto tak na prawdę wymyślił w tak charakterystyczny sposób pikowaną sofę. Jedne źródła kierują do Anglii, drugie zaś do Kanady.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-15 z 15 pozycji