Stół Paris Inspirowany Tolix

Stół Paris Inspirowany Tolix
Stół Paris Inspirowany Tolix
Stół Paris Inspirowany Tolix
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Stół Paris Inspirowany Tolix
Stół Paris Inspirowany Tolix
Stół Paris Inspirowany Tolix

Surowa metalowa konstrukcja stołu Paris będzie idealnie pasować do wnętrza w industrialnym stylu. Jego wyjątkowy charakter, podkreślony przez widoczne elementy spawania, rdzy i połączenia metalu, uzupełni designerski loft lub nowoczesny salon, nadając im niepowtarzalnego i zwracającego uwagę stylu.

Stół Paris Inspirowany Tolix klasyka stylu industrialnego

Stół Paris pochodzi z kolekcji Paris i dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Należy jednak pamiętać, że istnieją niewielkie różnice w odcieniach kolorów w kolekcjach Paris i Paris Wood.

stół paris metal

Stół Paris najważniejsze zalety:

  • Design: jego surowa metalowa konstrukcja i podkreślające ją widoczne elementy spawania, rdzy i połączenia metalu, nadają mu wyjątkowego, zwracającego uwagę stylu, który będzie idealnie pasować do wnętrz utrzymanych w industrialnym stylu.
  • Wersje kolorystyczne: metalowy stół Paris jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala dopasować go do indywidualnych preferencji i wnętrza.
  • Funkcjonalność: jest to praktyczne i wytrzymałe mebel, który będzie służyć przez wiele lat.
  • Kolekcja Paris: stół Paris pochodzi z bogatej kolekcji Paris, co oznacza, że ​​można go łatwo skoordynować z innymi meblami tej kolekcji, tworząc spójne i harmonijne wnętrze.

Metalowy stół w stylu Paris może być inspirowany stylistyką industrialną, ale nie oznacza to, że musi być tylko i wyłącznie stosowany w pomieszczeniach urządzonych w tym stylu. Stół Paris może być z powodzeniem wykorzystywany w różnych stylach wnętrzarskich, takich jak nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski czy też vintage. Ważne jest, aby stół stylistycznie pasował do pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia i dodawał mu charakter

Styl industrialny we wnętrzach

Styl industrialny jest stylem wnętrzarskim, który nawiązuje do estetyki fabrycznej i przemysłowej. Charakteryzuje się surowymi materiałami, takimi jak beton, cegła, stal i szkło, oraz minimalistyczną formą i kolorystyką. W styl industrialnym często wykorzystuje się meble i elementy dekoracyjne, które są inspiracją ze świata przemysłu.

Meble metalowe, takie jak Stół Paris, idealnie pasują do stylistyki industrialnej. Metalowe konstrukcje i czarne, białe lub metaliczne kolory wprowadzają surowy i nowoczesny charakter, natomiast widoczne elementy spawania nawiązują do estetyki fabryk i zakładów przemysłowych. Taki stół Paris może być użyty jako dodatek do wnętrza w stylu industrialnym, np. w kuchni,  czy w pokoju dziennym.

699,00 zł

Kolor

raty
Dostępność
  • Zapytaj
    Koniecznie przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność wybranego koloru
Szerokość
76 cm
Długość
76 cm
Wysokość
76 cm
Projekt
Inspirowany projektem Xaviera Paucharda
Materiał
Metal
Instrukcja użytkowania
Instrukcja użytkowania
Drukuj
Drukuj
Kontakt
Kontakt
Transport
Transport
Ładowanie...