Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag section invalid in Entity, line: 11 in /home/idealps/domains/idealmeble.pl/public_html/modules/is_themecore/src/Core/Smarty/SmartyHelperFunctions.php on line 95

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag article invalid in Entity, line: 22 in /home/idealps/domains/idealmeble.pl/public_html/modules/is_themecore/src/Core/Smarty/SmartyHelperFunctions.php on line 95

Narożniki Chesterfield do meble, które głównie mają służyć do wypoczynku. Pierwotnie powstały do angielskich klubów, a w późniejszym czasie na stałe zagościły w polskich domach czy salonach. Następstwem tego zaczęły powstawać narożniki chesterfield z funkcją spania z racji małych metraży domów oraz mieszkań. Niestety, ale opcja spania nie była do codziennego, tylko okazjonalnego wykorzystywania. 

Narożnik do spania codziennego

Narożnik Chesterfield z funkcją spania Ideal Meble do spania codziennego powstał poprzez wielokrotne pytania naszych klientów. Obecnie dumą możemy zaprezentować narożnik chesterfield z opcją spania codziennego i to wysokimi 10 cm nogami. Wysokie nogi ułatwiają nam sprzątanie pod meblem bez konieczności jego przesuwania lub też wjazd większości irobotów i innych robotów sprzątających. Mechanizm jest wytrzymały z dwuletnią gwarancją producenta mechanizmu. Gruby 11 cm materac ze sprężynami zapewnia odpowiedni komfort spania.

Najprawdopodobniej jako jedyni w Polsce posiadamy narożniki oraz sofy chesterfield z funkcją spania do spania codziennego z grubym materacem z możliwością wykorzystaniach wysokich 10 cm lub niskich 5 cm nóg.

NAROŻNIK CHESTERFIELD Z FUNKCJĄ SPANIA IDEAL MEBLE DO SPANIA CODZIENNEGO

Narożnik chesterfield na zamówienie

Pikowany narożnik chesterfield rozkładany może być wykonany wg dowolnych rozmiarów wskazanych przez klienta, aby tylko w jednej części zmieścił się mechanizm. Skóra naturalna, eko-skóra, materiał, plusz, tkanina w dowolnym dostępnym kolorze. Modele, w których może być wykorzystany tego typu mechanizm to m.in. Avon, Canon i Normal. W drugiej części możliwość dodania pojemnika na pościel.

Ładowanie...