• Ławeczka Glamour Larissa - czarna
  • Ławeczka Glamour Larissa - czarna
  • Ławeczka Glamour Larissa - czarna
  • Ławeczka Glamour Larissa - czarna
  • Ławeczka Glamour Larissa - czarna

Ławeczka Glamour Larissa - czarna

1 088,00 zł
Kolor

Instrukcja użytkowania
Instrukcja użytkowania
Drukuj
Drukuj
Kontakt
Kontakt
Transport
Transport

Lubisz błyszczeć? Lubisz czuć się wyjątkowo? Nic prostszego? Wystarczy usiąść na ławce tak pięknej, że… proszę siadać!

Zarówno nietuzinkowy wygląd jak i użytkowe zalety tego mebla określić można w samych superlatywach. Ławeczka Glamour Larissa łączy niespotykany design z najwyższej półki i formę rodem z najbardziej luksusowych wnętrz. Urzekające piękno plus perfekcja wykonania to cechy, za sprawą których ta stylowa ławka nada każdemu wnętrzu luksusowego charakteru – od salonu domowego poprzez kluby, restauracje aż po hotele czy biura.

Ten pod każdym względem wyjątkowy, komfortowy mebel zawsze sprawi, że poczujesz się doceniony i dowartościowany. Wybór dostępnych tkanin zadowolić może najbardziej wybrednych odbiorców. I choć ławki te same w sobie stanowią piękny element każdego wnętrza, skompletowane w zestaw z fotelami Larissa stworzą istne designerskie arcydzieło.

Ławeczka glamour Larissa jest wyjątkowa pasuje do salonu, do gabinetu, do sypialni i do przedpokoju. ławeczka doskonale sprawdzi się do poczekalni czy do gabinetu odnowy.

Mebel wykonujemy standardowo w tkaninie Riviera.

W przypadku domawiania kolejnych wyrobów zastrzegamy możliwość wystąpienia różnic w kolorach metalowych podstaw, wybarwień drewna oraz materiałów obiciowych, ze względu na różne ich partie. Możliwe jest również wystąpienie zmian w wymiarach produktu, materiałach stosowanych do produkcji, elementach ozdobnych i ruchomych oraz innych, wynikających z konieczności wyeliminowania wad mebla.

Kolory przedstawione na zdjęciach i w próbnikach są kolorami poglądowymi i mogą odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnym.

Metalowe ramy nie są całkowicie gładkie, jednolite. Mogą być widoczne łączenia spawów a na powierzchni występować nierówności, czy drobne wady struktury.

Dostępność
  • 4-6 tygodni
    na indywidualne zamówienie

Opis

Długość
116 cm
Wysokość
76 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Głębokość siedziska
41 cm
Materiał
Metal
Plusz, materiał, tkanina
Próbniki DAS

Zobacz także