Pikowana sofa Chesterfield musztardowa.

W ostatnim czasie zainteresowanie kolorami takimi jak musztarda, miód czy złoto zdecydowanie wzrosło. Stosujemy je jako kolory uzupełniające do pięknych zieleni i granatów, oraz jako koloru wiodące. Pikowana sofa chesterfieldw musztardowym kolorze to doskonały wybór dla osób ceniących elegancję  i przytulność.

sofa chesterfield miodowa

Sofa rozkładana chesterfield Canon z funkcją spania codziennego 4 osobowa (foto:IdealMeble.pl)

Kolory musztardowe we wnętrzach

Głęboki, lekko brudny, przyciemniony, wręcz ziemisty żółty, zresztą tak jak i inne odcienie koloru żółtego działa na nas stymulująco. Musztardowe meble czy dodatki z łatwością skupiają uwagę. Natomiast dodatki w tym kolorze takie jak poduszka, zasłony, podkładki na stół przyciągają wzrok zarówno domowników jak i gości. 

velvet musztardowy

velvet musztardowy

Kolor żółty, musztardowy podkreśla wyjątkowość wybranego fragmentu wnętrza, strefy. Ciemniejsza, bardziej szlachetna odmiana żółtego łączona jest nie tylko energią i witalnością, ale też nadaje wnętrzu elegancji.

Jakie kolory pasują do koloru musztardowego?

Kolor musztardowy, miodowy to taki odcień żółtego, który w zestawieniach kolorystycznych traktujemy jak kolor złoty.

Takie kolory doskonale prezentują się w zestawieniu z bardzo ciemnymi kolorami takimi jak granat, ciemna butelkowa zieleń, bordo, ciemny fiolet lub ciemny brąz. Tworzą wówczas takie dobicie kolorystyczne. Takie zestawienia są bardzo eleganckie wręcz arystokratyczne.

sofa chesterfield miodowa pasujące kolory

Sofa Chesterfield Celebrity 3 osobowa  (foto: IdealMeble.pl)

Kolor musztardowy będzie też doskonale wyglądał w połączeniu z jasnymi kolorami zwłaszcza z bielą czy bardzo jasną szarością. Uzyskujemy wówczas efekt “lekkiej” elegancji. Takie wnętrze wygląda lekko, świeżo i bardzo nowocześnie, a jednocześnie tak jak wspomniałam elegancko.

sofa chesterfield musztardowa

Sofa Chesterfield typu Madame (foto: hellopeagreen.com)

Pikowana sofa chesterfield w kolorze musztardy, czy miodu.

Sofy chesterfield wykonywane są ręcznie dlatego po ustaleniach ze sprzedawcą praktycznie każdy model możemy kupić w dowolnym kolorze i tkaninie.

Sofy musztardowe tapicerowane velvetem wyglądają pięknie zarówno w wersji bardzo klasycznej jak i nieco unowocześnionej.

sofa miodowa

Sofa Chesterfield London Plus z funkcją spania 4 osobowa (foto: IdealMeble.pl)

Musztardowa sofa chesterfield z funkcją spania.

Sofa chesterfield bez względu na wybraną kolorystykę czy rodzaj tapicerki może mieć opcje funkcji spania. Do dyspozycji mamy funkcje spania do spania codziennego IdealMeble, system rozkładania sofy typu Delfin, klasyczny stelaż belgijski i funkcję mieszaną.

Bez względu na to jaką funkcję spania wybierzemy, nasza sofa chesterfield może być musztardowa, miodowa, bądź złota. Taka jaką chcemy.

Chciałabym jednak zwrócić uwagę na nietypowe rozwiązanie. Sofa Chesterfield z funkcją spania Delfin powinna mieć 250-260 cm. Jeżeli nie mamy tyle miejsca możemy wybrać rozwiązanie mniej typowe, co nie znaczy, że mniej efektowne.

Nasza sofa chesterfield z funkcją spania Delfin będzie miała 220-230 cm jeśli pozbędziemy się jednego z boków. W ten sposób stworzymy sofę, a właściwie szezlong chesterfield.

szezlong chesterfield miodowy

Szezlong Chesterfield Normal z funkcją spania Delfin 3 osobowy (foto: IdealMeble.pl)

Musztardowa sofa chesterfield Uszak

Dla fanów sofy chesterfield z wysokim oparciem doskonałym rozwiązaniem będzie sofa chesterfield uszak. Taka sofa może mieć zabudowaną podstawę, lub efektowne nóżki.

sofa chesterfield uszak miodowy

Sofa Chesterfield Uszak Plus rozkładana 2 osobowa (foto: IdealMeble.pl)

Może również posiadać funkcją spania. W tych sofach najczęściej stosuje się jako funkcje spania stelaż belgijski, ale warto zapytać w sklepie również o inne możliwości.

Polecamy artykuł: Sofa rozkładana do przodu

Powiązane produkty

Ładowanie...