Lampa inspirowana kapeluszem Capello

Lampy i żyrandole w naszych domach od lat pełnią te same funkcje. Po pierwsze służą jako źródło oświetlenia, po drugie są istotnym elementem dekoracji. Jak widać w tej kwestii nic się nie zmienia oprócz tego, że wzornictwo dostępne w świecie lamp stało się bardzo zróżnicowane. W tym artykule zajmiemy się jednym modelem. Naszą uwagę przykuła Lampa Capello przypominająca swoim kształtem kapelusz.

Lampa capello

Lampa Wisząca glamour Capello średnica lampy 140 coffee (foto: IdealMeble.pl)

Lampa kapelusz

Lampa Capello, czy Capello Sombrero to lampy, które swoim kształtem przypominają damski letni kapelusz. Zawieszone pod sufitem poddają się lekkim podmuchem wiatru, wprowadzając do naszych wnętrz delikatny ruch i ożywienie.

Ich delikatna konstrukcja zdaje się tańczyć na naszym suficie.

Lampa wygląda delikatnie, jej ażurowa konstrukcja pozwala nam na zastosowanie lampy o dość znacznych rozmiarach, która nie przytłacza wnętrza.

lampa wisząca capelloLampa Wisząca glamour Capello średnica lampy 80 czarna (foto: IdealMeble.pl)

Lampa Capello dzięki swojej nieregularnej formie przepięknie wypełnia wnętrze, dekorując przestrzeń. Nawet pozbawione dodatkowych dekoracji ściany wydają się przy niej wystarczająco zaaranżowane.

Lampy we wnętrzu tworzą graficzną instalacje, która ożywa pod wpływem wiatru, tworząc na ścianie urzekający teatr cieni.

Wchodząc do wnętrza z lampą Capello czy Capello Sombrero mamy uczucie, że to wnętrze jest kompletne, aranżacyjnie dokończone.

Lampa wisząca Capello

Lampa sufitowa Capello występuje w czterech rozmiarach. Największa lampa Capello ma aż 200 cm średnicy. Najmniejsza lampa Capello ma 80 cm średnicy i będzie dobrym wyborem do mniejszych wnętrz, nad stół lub do kompozycji składającej się z kilku lamp. 

lampa capello 200
Lampa Wisząca glamour Capello średnica lampy 200 czarna (foto: IdealMeble.pl)

Ponadto dostępne są lampy o średnicy 140 cm i 100 cm to najczęściej wybierane warianty tych lamp.

Lampa Capello dostępna jest w czterech kolorach, najbardziej klasycznych czarnym i białym, złotym po który często sięgają miłośnicy stylu glamour lub boho i coffee, która wybierana jest do salonu w stylu boho, skandynawskim czy klasycznym.

lampa capello biała

Lampa Wisząca glamour Capello Fi 100 biała(foto: IdealMeble.pl)

Lampa posiada lekką konstrukcje składającą się z obręczy, wykonanej z tworzywa, która za pomocą tasiemek połączona jest z wewnętrznym kloszem, skrywającym żarówkę. dzięki lekkiej konstrukcji lampa porusza się pod wpływem ruchów powietrza.

Lampa wymaga samodzielnego montażu. lampa wyposażona jest w zależności od koloru w odpowiedni kabel i podsufitkę.

Lampa wisząca Capello Sombrero

Lampa Sombrero występuje w trzech rozmiarach. Największa lampa posiada średnicę o długości 140 cm, kolejna lampa ma średnicę 100 cm. Najmniejszy rozmiar to tak jak przy lampie Capello 80 cm.

lampa wisząca capello sombrero

Lampa Wisząca Capello Sombrero 80 beżowa(foto: IdealMeble.pl)

Lampy te występują w trzech kolorach. Klasycznym białym i czarnym, oraz beżowym, naturalnym idealnie wpasowującym się do wnętrz boho, czy takich z akcentami eco.

Ta wyjątkowa oprawa oświetleniowa SOMBRERO oparta jest na delikatnej konstrukcji wykonanej z tworzywa połączonej z tekstylnymi tasiemkami w kolorze białym, czarnym lub beżowym, przymocowanymi do wnętrza klosza. 

lampa wisząca capello sombreroLampa Wisząca Capello Sombrero 140 biała (foto: IdealMeble.pl)

Lampy Capello i Capello Sombrero różnią się  między sobą nieznacznie. Są wykonywane przez różnych producentów i wprowadzane przez nich standardy mogą powodować, że lampy się między sobą delikatnie różnią.

Lampa wymaga samodzielnego montażu. Lampa wymaga samodzielnego montażu. lampa wyposażona jest w zależności od koloru w odpowiedni kabel i podsufitkę.

Lampa Capello do jakiego wnętrza?

Lampa Capello i  Sombrero to rozłożysta nowoczesna lampa wisząca sufitowa. Lampy te doskonale nadają się do użytku domowego zarówno do salonu, do sypialni, do holu, czy do pokoju młodzieżowego czy pokoju dziecięcego. Wszędzie tam gdzie potrzebujemy światła w pięknej oprawie.

Lampy inspirowane kapeluszem nadają się również do hoteli, do kawiarni, czy do restauracji.

Po lampy Capello sięgają zarówno miłośnicy stylu boho, stylu skandynawskiego, glamour czy loft. Wszyscy, którzy są otwarci na nowoczesne lampy i nietypową stylistykę. Lampy te doskonale do pomieszczeń utrzymanych w stylu pop art.

Kategorie: Lampy

Powiązane produkty