Lampy glamour

Lampy glamour to pełne blasku formy oświetlenia

Złote, chromowane czy złote metale, oraz motywy kryształowe świetnie sprawdzają się w oświetleniu w stylu glamour. Rozpraszają światło wypełniając wnętrze niesamowitym blaskiem.

Lampy wiszące glamour eleganckie i stylowe

Oryginalne wzory lamp wiszących glamour to doskonała propozycja na aranżację stylowego wnętrza w nowoczesnym nurcie glam. W naszej ofercie znajdują się modele pasujące zarówno do salonu, jadalni czy sypialni. 

Oświetlenie glamour do salonu

Styl glamour dostępny jest w każdym rodzaju oświetlenia, są to m.in. kinkiety glamour, kryształowe plafony, lampy stołowe, kryształowe lampy, lampy stojące i inne.

Czym różni się żyrandol glamour a lampa glamour? 

Główną różnicą między żyrandolem glamour a lampą jest przede wszystkim wielkość. Lampa może składać się z jednej lub kilku żarówek (zazwyczaj maksymalnie 4-5 sztuk) oraz występować w wielu ilościach.

Żyrandol w stylu glamour daje o wiele więcej światła, niż lampa i najczęściej w pomieszczeniu występuje pojedynczo, stając się jednocześnie wyjątkową dekoracją.

Lampy sufitowe glamour

Jeżeli masz dość nisko umieszczony sufit lub nie przepadasz za lampami wiszącymi, świetnym pomysłem jest plafon glamour, czyli sufitowa lampa. Sufitowa lampa glamour równomiernie rozproszy światło na całe pomieszczenie, a różnorodność modeli pozwoli wybrać wersję LEDową lub na pojedynczą lub kilka żarówek.

Lampa wisząca glamour istotną wnętrza

Odpowiednie oświetlenie jest jedną z najważniejszych rzeczy przy aranżacji wnętrza. Nie będziemy czuli się dobrze nawet w najpiękniejszym wnętrzu, jeżeli będzie po prostu za ciemno.

Czy nowoczesne oświetlenie zawiera w sobie styl glamour?

Oczywiście, styl nowoczesny z powodzeniem może być łączony z glamem, wszystko zależy od nas, jakie ma mieć styl pomieszczenie.

Ładowanie...