Sofa chesterfield modna i stylowa

Meble Chesterfield towarzyszą nam już od bardzo dawna. W ostatnich latach, wraz ze wzrostem ilości osób mieszkających w domkach i dużych mieszkaniach wzrosło zainteresowanie tymi meblami. Zjawisko to nie mogło ujść uwagi dużych sklepów sieciowych takich jak Agata Meble, które są otwarte na aktualne trendy modowe. W ten sposób do grona mebli z masowej produkcji dołączyły też sofy chesterfield. Do tego czasu meble chesterfield były produktem niszowym, którego odbiorcami była bardzo wąska grupa ludzi, dla których styl chesterfield był rozpoznawalny często z domu lub poprzez obcowanie na co dzień z szeroko rozumianym dobrym designem.

Czy to źle, że meble chesterfield dostępne są w sieciówkach?

Nie, oczywiście nie ma w tym nic złego. Znawcy stylu, oraz osoby ceniące luksus będą jednak wybierały nadal produkt czysto rzemieślniczy. Dlaczego? Ponieważ mniejsi producenci dają większe możliwości modyfikacji mebli. Nie tylko wybór tapicerki z dobraniem koloru i właściwości tkaniny, czy skóry naturalnej do potrzeb indywidualnych klienta. Dobry sprzedawca pilnuje jakości tkanin i nie stosuje tańszych zamienników, bo zadowolony klient to jego najlepsza reklama.

Sofa Chesterfield Classic rozkładana w skórze naturalnej

Sofa Chesterfield Classic Skóra Plus Rozkładana 3 os.

Dlaczego warto kupować chesterfieldy na zamówienie?

W sklepach specjalizujących się w meblach stylowych mamy możliwość zmiany rozmiaru mebla, nie tylko długości, ale i głębokości czy wysokości dzięki temu np.: osoba niewysoka siedząc na kanapie nie musi mieć nóg wiszących w powietrzu, a wysoka kolan pod brodą.

Czy w sofie chesterfield możemy mieć funkcję spania?

Możemy również wybrać taką funkcję spania, która będzie dla nas najlepsza: może być to funkcja do okazjonalnego spania jak delfin czy belgijka, funkcja wysuwana która może nam służyć w ciągu dnia jako podnóżek lub funkcja do codziennego spania, która zwiększa komfort spania naszym gościom lub może nam zapewnić wygodne spanie jeśli nie mamy miejsca na osobną sypialnie.

Sofa chesterfield z funkcją spania codziennego 3 osobowa

Sofa rozkładana Chesterfield Canon z funkcją spania codziennego

Kupując rzemieślnicze sofy chesterfield kupujesz nie tylko luksusowy mebel ale też wspierasz lokalnych, zdolnych producentów, którzy wykonując meble mogą uwzględnić twoje nietypowe potrzeby np.: sofa zamiast tapicerowanych guzików tą samą tkaniną może posiadać guziki tapicerowane inną tkaniną lub skóra, może mieć kryształki Swarovskiego lub guziki kryształowe, albo guziki bardziej nietypowe, które wybierzesz sobie sam. Po prostu możesz zmienić wszystko z zachowaniem zasad technologicznych.

Sofa Chesterfield Classic w czarnej skórze naturalnej z guzikami czaszkami

Ładowanie...