Sofa chesterfield skóra naturalna

Sofa chesterfield w skórze naturalnej to ponadczasowa elegancja, wprost wyjęta z angielskich salonów. Przy wykorzystaniu tapicerskiej skóry naturalnej wysokie jakości, tworzymy mebel na lata.

Sofa Chesterfield z funkcją spania może być wykonana również w skórze naturalnej

Doskonale wiemy, że lubicie łączyć funkcjonalność naszych mebli z codziennym komfortem. Nie bez przyczyny większość naszych modeli skórzanych sof może mieć funkcję spania (część również funkcję spania codziennego).

Skóra naturalna jest jednym z najpopularniejszych rodzajów tapicerki w przypadku sof chesterfield. Istnieje kilka rodzajów skóry, którą wykorzystujemy jako obicie dla naszych mebli. W zależności od zastosowanego wykończenia skóry, skóra nabiera różnych właściwości i wyglądu.

Sofa chesterfield w skórze naturalnej

Na naszej stronie jest szeroka gama wykończeń, faktur i kolorów skór tapicerskich. Bez względu, jaka skóra zostanie wybrana na sofę, sofa chesterfield w skórze będzie wyglądała przepięknie i elegancko. 

Przed złożeniem zamówienia wysyłamy próbki skór. Próbki skór wysyłamy kolorystycznie, dzięki temu można zapoznać się z różnymi wykończeniami skóry.

Czyszczenie skórzanej sofy chesterfield

Skóra naturalna, w zależności od wykończenia, ma naturalną wodoodporność, która może się przydać, jeżeli coś nam się rozleje. Dodatkowo skóra nie gromadzi kurzu, przez co łatwiej jest nam wyczyścić sofę chesterfield. Często wystarczy wilgotną ściereczką przetrzeć sofę i gotowe.

Musimy jednak pamiętać, że tak jak skóra na naszym ciele, skóra na sofie chesterfield również potrzebuje nawilżenia. Odpowiedni balsam nawilżający skórę będzie wspomagał jej trwałość. Polecamy wykorzystywać środki bazujące na naturalnych składnikach, takich jak lanolina i woski pszczele, które przyjazne są również naszej skórze.

Użytkowanie sof chesterfield z upływem lat

Z biegiem czasu skóra naturalna, odpowiednio traktowana, powinna być bardziej miękka. Skóra naturalna jest wytrzymała na zużycie, dlatego bez problemu zniesie codzienne użytkowanie, a powstałe zadrapania i zarysowania dodają jej tylko charakteru.

Ważną kwestią, o której musimy pamiętać jest to, że nietrwały barwnik na np. jeansach może przenieść się na białą i inną skórę w jasnym odcieniu. Warto zwrócić na to uwagę przy siadaniu na sofie.

Ładowanie...