Filtruj według

Cena
Funkcja spania
Ilu osobowa
Materiał
Długość
Kolor

Sofa Chesterfield z funkcją spania

Sofa Chesterfield z funkcją spania wprowadza nieco nowoczesności do klasycznego modelu sofy. Pierwotnie sofy chesterfield nie miały funkcji spania, ponieważ służyły wyłącznie do siedzenia, a nie spania.

Sofa Chesterfield może posiadać funkcję spania w różnych modelach, po tradycyjne kształty, jak nasz model Sofa Chesterfield Classic czy Sofa Chesterfield Normal, jak i nowocześniejsze odsłony w sofach: Sofa Chesterfield Celebrity czy Sofa Chesterfield Uszak.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem na sofy chesterfield, trzeba było podejść do ich konstrukcji świeżym spojrzeniem, tak oto powstały modyfikacje znanych już modeli.

Sofa Chesterfield z funkcją spania codziennego

Po powstaniu rozkładanych sof chesterfield, przyszła pora na modele ze spaniem codziennym. Wielokrotnie pojawiała się informacja, że nie jest to możliwe. Po ponownym przeanalizowaniu budowy sofy oraz skompletowaniu odpowiednich komponentów, z dumą możemy prezentować Sofę Chesterfield z funkcją spania codziennego.

Mechanizm spania jest wytrzymały, zaopatrzony w wygodny gruby materac ze sprężynami bonellowymi, przeznaczony do codziennego snu.

Sofa Chesterfield z funkcją spania i wysokimi nogami

Wysokie nogi są nieocenione, kiedy mamy posprzątać pod sofą, ponieważ dzięki temu nie musimy jej przesuwać. Większość robotów sprzątających, ułatwiających nam utrzymanie porządku, może również wjechać pod sofę i posprzątać pod nią za nas. Mamy do dyspozycji mechanizm spania, który może być wykorzystany do sofy do wysokich nóg, dzięki czemu nie musimy rezygnować z wygody na rzecz funkcji spania.

Sofa chesterfield z funkcją spania i pojemnikiem

Budowa sofy chesterfield uniemożliwia dodanie do funkcji spania pojemnika. Do dyspozycji mamy jedynie siedzisko, ponieważ statyczne oparcie oraz boki dają nam stabilną konstrukcję sofy. Dodając do siedziska funkcję spania, nie ma już miejsca na pojemnik. W wersalkach i kanapach jest możliwe dodanie do sofy pojemnika, ponieważ są inaczej zbudowane.

Sofa chesterfield z funkcją spania do salonu

Sofa chesterfield to bardzo elegancki meble dlatego wybranie takiej pikowanej sofy jest zawsze dobrym wyborem. Sofa chesterfield z funkcją spania daje nam dodatkowe możliwości z których warto skorzystać. Jeżeli nie mamy miejsca na oddzielną sypialnie to przy wyborze odpowiedniej funkcji spania możemy na takiej sofie spać codziennie. Funkcja spania typy delfin sprawdzi się nie tylko jako  łóżko, ale też jako podnóżek. Przenocowanie gości też przestaje być problemem jeśli nasza sofa chesterfield posiada funkcje łóżka

Sofa chesterfield z funkcją spania elegancki design i funkcjonalność w jednym

Sofa Chesterfield z funkcją spania jak i bez funkcji wygląda bardzo efektownie. To właśnie swojemu wyglądowi i wyjątkowej wygodzie sofy chesterfield zawdzięczją niesłabnącą popularność

Ładowanie...