Sofa Chesterfield z funkcją spania

Sofa Chesterfield z funkcją spania wprowadza nieco nowoczesności do klasycznego modelu sofy. Pierwotnie sofy chesterfield nie miały funkcji spania, ponieważ służyły wyłącznie do siedzenia, a nie spania.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem na sofy chesterfield, trzeba było podejść do ich konstrukcji świeżym spojrzeniem, tak oto powstały modyfikacje znanych już modeli.

Sofa Chesterfield z funkcją spania codziennego

Po powstaniu rozkładanych sof chesterfield, przyszła pora na modele ze spaniem codziennym. Wielokrotnie pojawiała się informacja, że nie jest to możliwe. Po ponownym przeanalizowaniu budowy sofy oraz skompletowaniu odpowiednich komponentów, z dumą możemy prezentować Sofę Chesterfield z funkcją spania codziennego.

Mechanizm spania jest wytrzymały, zaopatrzony w wygodny gruby materac ze sprężynami bonellowymi, przeznaczony do codziennego snu.

Sofa Chesterfield z funkcją spania i wysokimi nogami

Wysokie nogi są nieocenione, kiedy mamy posprzątać pod sofą, ponieważ dzięki temu nie musimy jej przesuwać. Większość robotów sprzątających, ułatwiających nam utrzymanie porządku, może również wjechać pod sofę i posprzątać pod nią za nas. Mamy do dyspozycji mechanizm spania, który może być wykorzystany do sofy do wysokich nóg, dzięki czemu nie musimy rezygnować z wygody na rzecz funkcji spania.

Sofa chesterfield z funkcją spania i pojemnikiem

Budowa sofy chesterfield uniemożliwia dodanie do funkcji spania pojemnika. Do dyspozycji mamy jedynie siedzisko, ponieważ statyczne oparcie oraz boki dają nam stabilną konstrukcję sofy. Dodając do siedziska funkcję spania, nie ma już miejsca na pojemnik. W wersalkach i kanapach jest możliwe dodanie do sofy pojemnika, ponieważ są inaczej zbudowane.

Ładowanie...