Filtruj według

Kategorie
Cena
Funkcja spania
Szerokość
Długość
Materiał
Kolor

Narożniki chesterfield

Narożniki Chesterfield charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i praktycznością. Narożniki Chesterfield są zazwyczaj rozkładane i często posiadają pojemnik na pościel. Ponadto narożniki dają możliwość, aby na dość nie dużej powierzchni zmieścić nawet kilka osób. To doskonałe rozwiązanie w przypadku większej liczby domowników bądź częstych odwiedzin gości. 

Zestaw mebli do salonu Chesterfield obejmuje m.in. Fotele ChesterfieldPufy Chesterfield i Sofy Chesterfield.

Pikowany Narożnik Chesterfield na zamówienie

Narożniki Chesterfield wykonywane są zawsze na indywidualne zamówienie (chyba że napisane jest przy produkcie inaczej), dlatego można je dopasować do swoich potrzeb. Można podać ich rozmiar tak, aby był dla nas optymalny.

Charakterystyka narożnika chesterfield do salonu, jaka ma być pikowana sofa narożna chesterfield?

Narożniki i sofy chesterfield to ewidentnie najważniejsze meble w każdym salonie. Dlatego meble tapicerowane cieszą się dużą popularnością. Narożniki chesterfield to nie tylko wygodne miejsce do spędzania czasu z rodziną czy ze znajomymi to niewątpliwie dekoracja każdego wnętrza.

Narożnik chesterfield a styl glamour, co jest dla nas ważne?

Narożniki Chesterfield to sofy w stylu angielskim głęboko pikowane. Dostępne są zarówno tapicerowane skórą jak i tkaniną, pluszem. Dla miłośników stylu glamour mogą być wzbogacone o kryształki Svarowkiego lub piękne guziki kryształowe. Ich ponadczasowe wzornictwo wciąż ma stałych i nowych zwolenników ponieważ meble te doskonale pasują do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.  

Narożniki Chesterfield znajdują zastosowanie zarówno w prywatnych, salonach jak i holach eleganckich hoteli, pubach, czy gabinetach.

Dobór narożnika chesterfield do wnętrza: dużego salonu, salonu z otwartą kuchnią lub biura czy poczekalni

Narożnik chesterfield jest wprost stworzony do rodzinnego biesiadowania w gronie najbliższych. Narożnik chesterfield z funkcją spania pozwoli przenocować nam niespodziewanych gości, a opcja spania dodatkowo na co dzień może służyć jako podnóżek. Pojemnik do dobre miejsce na przechowywanie drobiazgów lub dodatkowego kompletu pościeli. 

Ładowanie...