Filtruj według

Kategorie
Cena
Szerokość
Długość
Materiał
Kolor

Narożniki chesterfield

Narożniki i sofy to ewidentnie najważniejsze meble w każdym salonie. Dlatego meble tapicerowane cieszą się dużą popularnością. Narożniki chesterfield to nie tylko wygodne miejsce do spędzania czasu z rodziną czy ze znajomymi to niewątpliwie dekoracja każdego wnętrza.

Narożniki Chesterfield charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, praktycznością. Modele te są zazwyczaj rozkładane, często posiadają pojemnik na pościel. Ponadto narożniki dają możliwość aby na dość nie dużej powierzchni zmieścić nawet kilka osób. To doskonałe rozwiązanie w przypadku większej liczby domowników bądź częstych odwiedzin gości. 

Narożniki Chesterfield wykonywane są zawsze na indywidualne zamówienie dlatego można je dopasować do swoich potrzeb. Dopasować ich rozmiar tak aby był dla nas optymalny.

Narożniki Chesterfield sofy w stylu angielskim głęboko pikowane. Dostępne są zarówno tapicerowane skórą jak i tkaniną, pluszem. Dla miłośników stylu glamour mogą być wzbogacone o kryształki Svarowkiego lub piękne guziki kryształowe. Ich ponadczasowe wzornictwo wciąż ma stałych i nowych zwolenników ponieważ meble te doskonale pasują do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.  

Narożniki Chesterfield znajdują zastosowanie zarówno w prywatnych, salonach jak i holach eleganckich hoteli, pubach, czy gabinetach.

Narożnik chesterfield

jest wprost stworzony do rodzinnego biesiadowania w gronie najbliższych. Narożnik chesterfield z funkcją spania pozwoli przenocować nam niespodziewanych gości, a opcja spania dodatkowo na co dzień może służyć jako podnóżek. Pojemnik do dobre miejsce na przechowywanie drobiazgów lub dodatkowego kompletu pościeli. 

Ładowanie...