Narożniki glamour

Narożnik glamour wykonany w ekskluzywnej skórze naturalnej, wyposażony w funkcję spania oraz pojemnik tworzy przepiękny, ale również funkcjonalny mebel. Opcja spania w narożniku może być wózkowa lub funkcja spania codziennego, ponieważ wiemy, że część z naszych klientów śpi na chesterfieldach codziennie.

Narożniki glamour w salonie

Narożnik glamour w salonie to stara, dobra klasyka i nowoczesność w jednym. Narożnik w stylu glamour to wyjątkowy element pomieszczenia, który za pomocą dodatków i innych mebli nadaje wnętrzu niezwykłej elegancji. Skóra naturalna w połysku stanowi wręcz synonim wytrzymałości, zaś miękkie w dotyku plusz ociepla wnętrze.

Narożnik glamour - jaki kolor wybrać?

Narożniki glamour, produkowane w Polsce na zamówienie, mają praktycznie nieograniczoną paletę kolorystyczną, zarówno w skórze naturalnej, jak i pluszu czy welurze. Meble wykonane w nurcie glamour głównie skupiają się na ponadczasowych czerniach, bielach oraz szarości. Dla osób nie bojących się mocnego koloru, można pokusić się o intensywny fiolet, róż, czerwień, zieleń czy turkus.

Ekskluzywny narożnik glamour

Narożnik glamour rodzimej produkcji jest często masywny, solidny, ale dzięki temu wykonany z najlepszych surowców i materiałów. Meble w stylu glamour tego typu nie tylko są stylowe, ale wyróżniają się przede wszystkim jakością i wyjątkową trwałością.

Dodatki do wnętrza w stylu glamour

Skoro już zdecydowaliśmy się na przepiękny narożnik, może warto dodać do niego przysłowiowej kropki nad i. Wygodnie rozsiadając się na narożniku potrzebujemy mieć możliwość odłożyć filiżankę ulubionej kawy czy herbaty, dlatego przydałby nam się stolik kawowy glamour. Nie możemy też zapomnieć o prawidłowym oświetleniu, w związku z tym z pomocą przychodzą lampy glamour.

Ładowanie...