Filtruj według

Marka
Cena
Materiał
Wysokość siedziska
Kolor

Krzesła nowoczesne

Krzesło to mebel codziennego użytku towarzyszy nam od rana do wieczora dlatego dobrze aby było wygodne i efektowne. Krzesła nowoczesne to bardzo duża grupa krzeseł. Mieszczą się w niej krzesła w stylu pop art, bauhaus, fusion, loft, industrial, skandynawskim i glamour. W tej grupie są krzesła wykonane z tworzywa sztucznego, tapicerowane, z metalu i drewna. Wiele modeli to znane projekty inne to modele inspirowane najlepszymi klasykami designu. 
krzesła z tworzyw sztucznych są łatwe w utrzymaniu w czystości, a niektóre modele mogą być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jako krzesło na tarasie czy ogrodzie. Chętnie są wybierane do kuchni, jadalni, czy do salonu. Takie modele są też chętnie wybierane przez bary i restauracja
Krzesła tapicerowane kojarzą się z większym luksusem pięknie wyglądają w salonach i gabinetach. Chętnie są wybierane do eleganckich restauracji i kawiarni.
Krzesła metalowe to bardzo wytrzymałe modele, które chętnie są wybierane do wnętrz w stylu industrialnym i loftowym. Od prostych form do form bardziej wyszukanych wykonywanych na indywidualne zamówienie, gdzie klient może być współautorem swojego krzesła. Krzesła dzięki swym właściwością również są wybierane do wnętrz użyteczności publicznej: restauracji, barów. 

Ładowanie...