Filtruj według

Marka
Cena
Materiał
Wysokość siedziska
Kolor

Krzesła tapicerowane

Krzesła tapicerowane,  to bardzo szeroka grupa krzeseł tapicerowana skórą tkaniną lub ekoskórą. Krzesła tapicerowane są cenione za wygodę i elegancje. Krzesła mogą być tapicerowane w całości lu mieć tapicerowane wyłącznie siedzisko. Krzesła te są często wybierane do jadalni, salonów, sypialni, eleganckich restauracji. 

Niepokój często wzbudza utrzymanie takich krzeseł w czystości, na szczęście na rynku są dostępne tkaniny, velvety, plusze itp., posiadające aparatury chroniące przed plamami  w bogatej palecie kolorystycznej. 

W naszej ofercie znaczną część krzeseł tapicerowanych zajmują krzesła chesterfield, czyli krzesła z głęboko pikowanym oparciem. Posiadamy również krzesła z gładkim oparciem lub z przeszyciami. Wiele tych krzeseł pasuje do stylu galmour.

Wiele z naszych modeli to krzesła na wygląd których mają Państwo wpływ wybierając nie tylko tkaninę czy skórę, ale i kształt nóżek, pineski ozdobne, guziki kryształowe czy oryginalne kryształki Swarovskiego. Dostępne są również krzesła z kołatką, którą możemy zamontować w wybranych modelach. Mogą być kołatki okrągłe, kwadratowe lub inne.

Ładowanie...