Krzesło glamour

Krzesło glamour jest wspaniałym elementem wystroju w każdym domu. Ciekawe formy sylwetek krzesła w połączeniu z miękkim w dotyku welurze z modnymi złotymi lub srebrnymi nogami tworzy efektowne krzesło, oferujące luksusowy komfort, dzięki siedzisku wypełnionemu pianką.

Nowoczesna forma krzesła glamour

Nieco odbiegając od stylu glamour, ale jednak wciąż z nim łącząc się, powstają krzesła glamour z nowoczesnym sznytem, wykorzystujące metal czy tworzywa sztuczne w oparciu o pałacową ornamentykę. Czego nie można im odmówić, to łatwość w użytkowaniu i czyszczeniu oraz wytrzymałość (część z krzeseł glamour może być również wykorzystywana na tarasie).

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-36 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 53 pozycji

Krzesło glamour do hotelu, poczekalni, salonu fryzjerskiego, beauty

Krzesło z akcentami glam dodają elegancji do wnętrza, co jest również pożądane w hotelu czy salonie beauty. Spraw, aby Twój klient poczuł się wyjątkowo we wspólnie spędzanych chwilach. 

Krzesło w stylu glamour

Połyskujące akcenty, błysk kryształków i miękkie pluszowe welury to główny nurt produkcyjny krzesła w stylu glamour. Dekorując wnętrze w tym stylu masz gwarancję, że mieszkanie będzie wyglądało wyjątkowo luksusowo i zachęcająco. 

Styl glamour

Styl glamour, poza meblami tapicerowanymi i stolikami glamour, ma również do zaoferowania lampy glamour. Połączenie paru elementów ze sobą pozwala nam stworzyć niezwykłą aranżację.