Fotele bauhaus

Fotel Bauhaus to ponadczasowy mebel, na którym chętnie spędzamy czas. Cechuje go prosta i wygoda, co jest cenione dla zachowania równowagi w bogatych aranżacjach, jak i małych mieszkaniach.

Kategoria: Fotel Bauhaus

Bauhaus to styl w meblarstwie, opierający się na nowoczesnych, prostych kształtach. Jedną z najważniejszych cech jest funkcjonalność mebli Bauhaus. Proste geometryczne formy powodują, że fotele cieszą się niezwykłą popularnością nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale również wykorzystywane są przy aranżacji firm, barów, hoteli, pubów, kawiarni czy poczekalni.

Meble w stylu bauhaus

Niewątpliwymi ikonami designu, wywodzące się ze stylu bauhaus są projekty takie jak Fotel Wassily, Fotel LC2, czy Fotel Barcelona.

Meble Bauhaus - polska produkcja

Fotel Bauhaus spod ręki znanego projektanta, stworzony dziesiątki lat temu jest świetny, jednak nie można nic w nm zmienić. Dobrym rozwiązaniem jest możliwość zamówienia fotela wykonanego na zamówienie, dzięki czemu możemy wybrać kształt, rozmiar czy kolor. Polska słynie z produkcji mebli, przez co nie mamy problemu z dookreśleniem szczegółów.

Fotel Bauhaus a inne style

Z racji łatwego dopasowania się mebli Bauhaus do wnętrz z wykorzystaniem różnego wzornictwa, polska klientela chętnie po niego sięga. 

Nie obawiamy się nowych wyzwań, dlatego na potrzeby klientów trochę naginamy zasady bauhaus'u stworzone przez m.in. Marcela Breuer'a czy Mies van der Rohe. Jednym z takich projektów jest Fotel bauhaus Raza Decoration z giętym oparciem, którego plecy zostały tapicerowane w ciekawej wzorzystej tkaninie. Zabawa kształtem czy tapicerką powoduje, że zamieszczone produkty to tylko ułamek naszych możliwości.

Ładowanie...