Filtruj według

Marka
Cena
Kolor
Szerokość
Długość
Materiał

Fotele uszaki

Fotel uszak, to chyba najbardziej pożądany rodzaj fotela. każdy chce mieć coś swojego, a fotel uszak jest jak najbardziej osobisty. Taki fotel pokazuje charakter właściciela i powinien tworzyć dla niego jak najbardziej prywatna strefę relaksu. Charakterystyczną cechą tych foteli jest relatywnie wysokie oparcie i "uszy" wyznaczające granice pomiędzy strefą zewnętrzną, a prywatną posiadacza uszaka. Najczęstsze Uszaki są bardzo klasyczne, w tej kategorii świetnie odnajdują się fotele pikowane Chesterfield, tapicerowane skórą lub miękką miłą, tkaniną. Mogą być gładkie lub we wzory, wszystko zależy od nas.  

Fotele Uszak występują również w formie nowoczesnej, chociażby rozpoznawalne fotele Egg, Back, czy Shrimp. Te fotele to nie tylko miejsce wypoczynku ale i atrakcyjna dekoracja wnętrza. Niektóre mają bardzo wyszukaną formę inne są smukłe i proste, ale wszystkie wyjątkowe, abyś ty mógł znaleźć tego swojego, wyjątkowego jak ty sam.
Przy wyborze Fotele Uszak warto zwrócić uwagą na modele, które posiadają podnóżki. Ten niewielki dodatek na pewno docenia nasze nogi. Fotel Uszak z podnóżkiem to jednocześnie odpoczynek dla naszych zmęczonych pleców i nóg.

Fotel uszak 
lekko zamyka nam przestrzeń, szybciej pozwoli się odprężyć odciąć od zgiełku. Idealny na wieczór z książką, chwilę z filiżanką kawy. Pozwoli odpocząć zmęczonym plecom, a jeśli w zestawie jest podnóżek to również nogą. Czy może być coś bardziej magicznego niż słuchanie opowieści siedząc na kolanach babci/dziadka/mamy/taty właśnie w takim uszaku? Tak, po latach siedzenie w swoim uszaku i opowiadanie nowych historii kolejnym pokoleniom.

Fotel chesterfield uszak
łączy  styl chesterfield z właściwościami fotela uszak. Jeżeli zależy nam na stylu, wygodzie oraz klasie, na pewno zapewni nam to  fotel chesterfield uszak.

Ładowanie...