Sofa Chesterfield z funkcją spania codziennego

Sofa Chesterfield z funkcją spania codziennego jest jak najbardziej możliwa! Stworzenie takich projektów dla naszych klientów wymagało naszego zaangażowania, wiedzy oraz znalezienia odpowiednio wysokich jakości materiałów. Najprawdopodobniej jako jedynie w Polsce realizujemy takiego typu zamówienia.

Sofa Chesterfield z funkcją spania

Chesterfield Sofa z funkcją spania kierowana jest do każdego, bez względu na wielkość domu czy mieszkania. Z racji modelu oraz szerokości boków, możemy doradzić, jaka wersja pikowanej sofy będzie najlepsza do danego pomieszczenia. Sofa Chesterfield w skórze naturalnej lub pluszu, tkaninie, materiale z możliwością dodania funkcji spania jest praktyczna i wygodna. 

Funkcja spania codziennego w sofie chesterfield

Funkcja spania codziennego składa się z wytrzymałego mechanizmu, na którym oparty jest gruby 11 cm materac ze sprężynami bonellowymi, dający odpowiedni komfort do codziennego spania.

Jednym z klasycznych form sofy chesterfield do codziennego spania jest m.in. model pikowanej sofy Normal na niskich nogach oraz pikowana sofa Canon na wysokich nogach.

Sofa Chesterfield rozkładana na zamówienie

Każda z sof produkowana jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu można nie tylko wybrać rodzaj tapicerki: skóra naturalna, plusz, materiał, welur, velvet. Co najważniejsze, długość pikowanej sofy może być dowolna. W zależności od długości, zmieści się w niej określony mechanizm. Po wspólnych rozmowach możemy również dookreślić finalny wygląd sofy, taki jak np. wykończenie dołu pod siedziskiem czy podłokietników.

Ładowanie...