Sofa Chesterfield rozkładana

Klasyczna pluszowa lub skórzana rozkładana sofa chesterfield w unikalnym stylu z niskim oparciem oraz podłokietnikami, głęboko pikowanymi guzikami. Nierzadko fronty podłokietników sof chesterfield uatrakcyjnione są ozdobnymi liniami nabijanych pinezek inaczej zwanych gwoździami.

Sofa chesterfield rozkładana to klasyk w stylu angielskim

Sofy chesterfield czasami kojarzą nam się jako przepiękne meble, ale nie funkcjonalne. Kiedy pomyślimy o funkcji spania w chesterfieldzie i o wygodzie, to myślimy, że to niewykonalne. Nic bardziej mylnego!

Przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz najwyższej klasy materiałów, powstała sofa chesterfield z funkcją spania codziennego. Komfortowy gruby materac ze sprężynami bonellowymi zapewnia nam codzienny wypoczynek. 

Sofa chesterfield rozkładana z wysokimi nogami

Niejednokrotnie można usłyszeć, że sofa chesterfield z wysokimi nogami nie może mieć funkcji spania. Tutaj również możemy pochwalić się, że jest to jak najbardziej możliwe. Jednym z takich przykładów jest m.in. Sofa rozkładana chesterfield Canon z funkcją spania codziennego

Sofa chesterfield rozkładana czy z pojemnikiem?

Nie można mieć niestety wszystkiego, dlatego rozkładana sofa nie może mieć pojemnika. Fizycznie nie ma już miejsca w sofie, dlatego chociaż bardzo byśmy chcieli, nie możemy go tam umieścić. Pojemnik może być dodany do pufy lub do fotela, które razem stworzą ładny zestaw.

Sofa Chesterfield to mebel na lata

Dużym atutem sofy chesterfield jest to, że otrzymujemy gotowy produkt, bez konieczności montażu. Jedynie przy funkcji spania wózkowej musimy włożyć mechanizm do sofy, ale jest to bardzo proste. W pozostałych modelach i mechanizmach nie musimy nic robić.

Ładowanie...