Filtruj według

Cena
Szerokość
Długość
Materiał
Kolor

Narożniki nowoczesne

Dobrze zaaranżowane wnętrze powinno łączyć jego przeznaczenie z wyborem odpowiedniego wyposażenia. W przypadku salonu bardzo ważną strefą jest strefa przeznaczona na wypoczynek. W tym miejscu z reguły wstawiamy sofy, fotele, czy sofy narożne zwane  narożnikami. Narożniki warto wybierać zwłaszcza wtedy gdy mamy do zagospodarowania dość ograniczoną przestrzeń ponieważ narożniki, przy relatywnie niewielkich rozmiarach mogą pomieścić odpowiednio dużo osób. Czyli narożniki dają nam możliwość dobrego wykorzystania przestrzeni. 

Narożniki mogą też być wyposażone w dodatkowe opcje jak np.: funkcja spania czy praktyczny pojemnik. W zależności od budowy i wielkości narożnika można zastosować odpowiedni rodzaj funkcji spania.

Narożniki w zależności od swojej budowy możemy podzielić na lewostronne i prawostronne. W niektóre modele narożników są wyłącznie lewo lub prawostronne, inne mają możliwość wyboru. O to czy narożnik jest lewo czy prawostronny warto zapytać sprzedawcę, który pomoże dobrać właściwy.

Sprawdź zatem narożniki dostępne w naszej ofercie, zarówno te nowoczesne (jak barcelona, lc) jak i tradycyjne, (np.: narożniki Chesterfield) i wybierz taki model, który będzie odpowiadał Twoim gustom i potrzebom. Zastanów się, czy potrzebujesz narożnik z funkcją spania, czy jednak bardziej odpowiednia będzie klasyczna kanapa narożna. 

Ładowanie...