Filtruj według

Kategorie
Marka
Cena
Długość
Materiał
Kolor

Leżanki / szezlongi

Leżanki i szezlongi

Szezlong to mebel, który charakteryzuje się wydłużonym siedziskiem, pozwalającym na wygodne ułozenie nóg i wypoczynek w pozycji pułleżącej. Szezlong może mieć różną długość i kształt, ale zazwyczaj posiada jedno oparcie, które umożliwia użytkownikowi wygodne podparcie głowy i pleców.

Szezlongi i leżanki są bardzo wygodne i funkcjonalne, dlatego często wykorzystywane są do relaksu i odpoczynku. Można na nich czytać książki, oglądać telewizję lub po prostu odpocząć. Przeznaczone są zazwyczaj do odpoczynku w ciągu dnia.

Leżanki to meble powracające do naszych domów w wielkim stylu. Kiedy chcemy odpocząć, poczytać, zachwycić się widokiem za oknem nic nie będzie właściwsze niż wygodna leżanka.

Kategoria Szezlongi/leżanki oferuje wiele różnych produktów, które są idealnym wyborem do relaksu i wypoczynku. W ofercie można znaleźć nowoczesne oraz stylowe modele szezlongów i leżanek, które dostępne są w różnych wzorach, kolorach oraz materiałach.

Szezlongi nowoczesne pokazują jak duże i aktualne jest zainteresowanie tego typu meblami

Nowoczesne szezlongi są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie minimalistyczny design. Wśród nich znajdują się również modele designerskie, takie jak szezlongi w stylu bauhaus, które charakteryzują się prostą formą i stonowanymi kolorami.

Najbardziej znana leżanka LC4 Chaise Lounge, szezlong LC4

W stylu bauhaus jest bardzo znana leżanka LC4 Chaise Lounge zaprojektowana przez Le Cobusier w 1928 roku. Leżanka ta zawyczaj występuje w tapicerce skórzanej ze skór licowych lub w tapicerce skórzanej typu pony. Projekt ten przewiduje odpoczynek w ciągu dnia, nie zakłada on, ze użytkownik będzie na niej spał. Leżanka jest na to zbyt wąska, dlatego doskonale sprawdza się w gabinetach businessmanów, którzy potrzebują odpoczynku, ale nie mogą sobie pozwolić na sen.

Stylowe szezlongi i leżanki to propozycja dla miłośników klasycznych wnętrz

Stylowe szezlongi i leżanki to propozycja dla miłośników klasycznych wzorów i eleganckiego stylu. W ofercie można znaleźć między innymi szezlongi chesterfield, które są wyjątkowo eleganckie dzięki swojemu charakterystycznemu głębokiemu pikowaniu.

Szezlong chesterfield elegancja w każdym calu

Szezlong chesterfield to forma leżanki, która może przybierać bardzo różne kształty, ale musi posiadać elementy charakterystyczne dla angielskiego stylu chesterfield. Najbardziej charakterystycznym elementem szezlongów chesterfield jest głębokie pikowanie. Klasycznie wykończone tapicerowanym guzikiem, lub jeśli szezlong chesterfield jest w stylu glamour guzikiem kryształowym. 

Szezlong wykonywany na zamówienie.

Wśród naszej oferty leżanek i szezlongów jest sporo modeli wykonywanych na zamówienie. Wśród nich są szelongi chesterfield. Klient ma wówczas możliwość wyboru nie tylko tapicerki, ale również ma wpływ na kształt i wymiar wymarzonego mebla. Mamy wówczas możliwość wykonania szezlonga w różnych tkaninach, pluszach czy welurach. Możemy też wykonać szelong w skórze i tu też do wyboru mamy różne rodzaje i kolory skór naturalnych

Szezlongi chesterfield z funkcją spania to absolutny Hit

Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem są szezlongi chesterfield z funkcją spania, które po rozłożeniu stają się wygodnym łóżkiem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają dużo miejsca, a chcą mieć możliwość zapewnienia wygody swoim gościom. Najczęściej wykonujemy taki szezlong z funkcja spania Delfin

Ładowanie...