Sofa glamour

Sofa glamour to inspiracja meblami z czasów Ludwika XIV, pełnego luksusowych wyrobów. Sofa w stylu glamour to nierzadko przepięknie pikowane oparcie, czasami gięte nogi, błyszczące dodatki, ciekawe kształty, wszystko utrzymane w idei ekskluzywności.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Wnętrza w stylu glamour

Pomieszczenia aranżowane w stylu glamour zazwyczaj utrzymane są w odcieniach bieli i czerni, ozdobione srebrem i złotem. Sporadycznie wprowadzane są intensywne kolory, a jeżeli tak, wówczas dominują odcienie fioletu oraz różu.

Wnętrze wykorzystujące meble, w tym sofę glamour, jest z pewnością warte przemyślenia i dobrego rozplanowania. Z jednej strony sofa glamour symbolizuje przepych, ale nie oznacza to, że całe wnętrze musi być w ten sposób urządzone. Warto też zastanowić się nad stopniowym wprowadzaniem innych mebli czy dodatków w stylu glamour, aby dozować efekt i uniknąć kiczowatego rezultatu.

Sofa glamour - kluczowym aspektem jest połysk

Z sofą glamour idealnie korelują lampy glamour: kryształowe żyrandole czy dekoracyjne kinkiety, które nie tylko ozdabiają pomieszczenie, ale przede wszystkim stanowią odpowiednie doświetlenie innych elementów wystroju, podkreślając tym samym ich charakter.