Sofa Chesterfield 3 osobowa

Sofa Chesterfield 3 osobowa to najczęściej kupowana szerokość sofy. Idealnie wyważone proporcje oraz wygoda użytkowania sprawia, że niejednokrotnie klienci zamiast sofy chesterfield 4 osobowej i foteli, wybierają dwie sofy chesterfield 3 osobowe.

Sofa Chesterfield 3 osobowa na zamówienie

Pikowana sofa w wersji 3 osobowej daje nam szereg modyfikacji. Zaczynając od podstaw, możemy wybrać wersję pluszową, z eko-skóry lub skórzaną sofę chesterfield. W następnym kroku możemy wzbogacić sofę o mechanizm spania lub pojemnik. Pojemnik może być na pościel lub inne drobiazgi (planszówki, kocyk, czy gazety).

Końcowym etapem przy dopasowywaniu sofy jest oczywiście wybranie modelu oraz elementów wykończenia, takich jak guziki kryształowe czy kryształki Swarovskiego oraz pinezki inaczej zwanymi gwoździami tapicerskimi.

Sofa Chesterfield 3 osobowa z funkcją spania

Wersja 3 osobowej sofy chesterfield daje nam możliwość wykorzystania różnego typu mechanizmu, w zależności od modelu sofy. Jednym z modeli sof o szerokim spektrum rozwiązań wykończeń oraz mechanizmów jest Normal i Canon. Tańsza opcja spania typu belgijskiego pozwala nam korzystanie z okazjonalnego spania dla gości.

Sofa Chesterfield 3 osobowa z funkcją spania codziennego

Ten rodzaj mechanizmu to doskonała opcja dla osób, które chcą spać na sofie codziennie. Mechanizm jest niezwykle wytrzymały, posiada również wygodny gruby materac ze sprężynami, zapewniając nam komfort codziennego snu.

Sofa Chesterfield 3 osobowa z funkcją spania i pojemnikiem

Niestety, ale nie ma miejsca, aby sofa miała w sobie i funkcję spania i pojemnik. Oparcie oraz boki nie są ruchome, jak w przypadku kanapy, do dyspozycji mamy jedynie siedzisko, które pomieści wyłącznie funkcję spania albo pojemnik.

Ładowanie...