Filtruj według

Cena
Funkcja spania
Ilu osobowa
Materiał
Długość
Kolor

Sofa chesterfield 2 osobowa

Sofa chesterfield 2 osobowa została stworzona z myślą dla osób żyjących w centrum miasta, małych mieszkań oraz salonów. 2 osobowa chesterfield sofa jest idealna dla tych, którzy lubią dużą przestrzeń i chcą się nią cieszyć.

Sofa Chesterfield z funkcją spania w wersji 2 osobowej? Żaden problem!

Sofa Chesterfield z funkcją spania możliwa jest także w większej części modeli naszych sof, m.in. w klasycznym modelu Normal lub nowoczesnej Celebrity.

Sofa Chesterfield 2 osobowa do baru, pubu, hotelu

Wiemy, że nasze sofy chesterfield wykorzystywane są również w poczekalniach, salonach beauty, hotelach, pubach czy barach. Sofy chesterfield stanowią kwintesencję dobrego stylu, którym często lubimy podzielić się z naszymi goścmi.

Sofa Chesterfield 2 osobowa rozkładana

Decydując się na sofę chesterfield dla 2 osób, często potrzebujemy, aby miała w sobie funkcję spania, dla np. przenocowania gości. Nie ma tym żadnego problemu, nasze sofy chesterfield mogą zostać wyposażone w mechanizm spania. 

Sofa Chesterfield 2 osobowa z funkcją spania codziennego

Czy chcąc zdecydować się na sofę chesterfield, możemy spać na niej codziennie? Wcześniej to nie było możliwe. Na podstawie analizy budowy sofy oraz korzystając z nowoczesnych materiałów, stworzyliśmy sofę chesterfield do codziennego spania z wygodnym materacem ze sprężynami. Obecnie nie trzeba rezygnować z przepięknych mebli na rzecz komfortowego spania.

Ładowanie...