Stół Inspirowany Projektem Tulip 90

Stół Inspirowany Projektem Tulip 90
Stół Inspirowany Projektem Tulip 90
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Stół Inspirowany Projektem Tulip 90
Stół Inspirowany Projektem Tulip 90

Stół Inspirowany Projektem Tulip 90 to nowoczesny i elegancki mebel, który będzie pasować do wielu różnych wnętrz. Jego blat wykonany jest z lakierowanej płyty MDF, która cechuje się wysoką wytrzymałością i łatwą pielęgnacją.

Półmatowe wykończenie blatu dodaje mu klasy i elegancji. Stół Fiber jest idealny do restauracji, kuchni lub jadalni, a także do przestrzeni publicznych takich jak lobby hotelowe czy poczekalnie. W ofercie znajdują się modele o średnicach blatu 90 cm i 120 cm.

Stół Inspirowany Projektem Tulip 90 kontynuacja znanego projektu

Historia stołów Tulip zaczyna się w 1956 roku, kiedy projektant Eero Saarineen stworzył swoją kolekcję mebli z jedną nogą. Celem tego projektu było ułatwienie życia amerykańskiej rodzinie i niwelacja plątaniny nóg w małych pomieszczeniach.

Te futurystyczne i klasyczne formy były pionierskim i kreatywnym przejawem. Do dziś te wyjątkowe meble są wciąż cenione i szeroko stosowane.

Stół Inspirowany Projektem Tulip 90 to kontynuacja tej tradycji, łącząc nowoczesny design z wysoką jakością i funkcjonalnością

Biały Stół Inspirowany Projektem Tulip ze względu na swój funkcjonalny i niewielki rozmiar, będzie pasować do wielu pomieszczeń, takich jak:

  • kuchnie,
  • jadalnie,
  • pokoje młodzieżowe,
  • biura,
  • pokoje gościnne,
  • pokoje dzienne.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na stoły z okrągłymi blatami, takie jak stoły Tulip?

Okrągły stół ma kilka zalet, które sprawiają, że warto go wybierać:

Wspólne siedzenie: Okrągły kształt stołu zapewnia wszystkim użytkownikom jednakowe miejsce na siedzenie i umożliwia wspólne przestrzenie do rozmowy.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni: Okrągły stół nie zajmuje dużo miejsca, co jest szczególnie ważne w małych pomieszczeniach.

Estetyka: Okrągły stół wygląda elegancko i dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Funkcjonalność: Okrągły stół jest bardzo praktyczny i łatwo go ustawić i zmieniać w razie potrzeby.

Uniwersalność: Okrągły stół jest odpowiedni zarówno do prywatnego, jak i publicznego użytku i jest dostępny w różnych stylach i rozmiarach.

2 123,00 zł

Kolor

raty
Dostępność
  • Zapytaj
Wysokość
76 cm
Średnica
90 cm
Projekt
Inspirowany projektem Eero Saarinena
Materiał
MDF
Metal
Instrukcja użytkowania
Instrukcja użytkowania
Drukuj
Drukuj
Kontakt
Kontakt
Transport
Transport
Ładowanie...