Filtruj według

Cena
Funkcja spania
Ilu osobowa
Materiał
Długość
Kolor

Sofa chesterfield czarna

Z jednej strony wyszukana, zaś z drugiej nieskończenie wszechstronna, Sofa chesterfield czarna stanowi oszałamiający wyznacznik stylu w każdym wystroju wnętrza. Sofa Chesterfield wykonana ręcznie przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem daje gwarancję wysokiej jakości.

Sofa Chesterfield czarna skóra naturalna

Jeżeli marzysz o sofie chesterfield, wykonanej w wysokiej jakości czarnej skórze naturalnej, dobrze trafiłeś! Ekskluzywna skóra naturalna o różnym wykończeniu, zarówno matowym, połysku, antykowanym czy satynowym. Dostępna jest również skóra postarzana, podkreślająca naturalność skóry i nadająca indywidualnego sznytu do każdej sofy.

Sofa Chesterfield czarny plusz, welur, tkanina

Oferujemy również sofy chesterfield z tapicerką pluszową, welurową, welwetową czy w tkaninie. Wszystkie materiały są tapicerskie, posiadają odpowiednią wytrzymałość i ścieralność. Większość z tapicerek posiada dodatkowe właściwości, np. plamoodporność, łatwe czyszczenie wodą czy hydrofobowość, nie wchłanianie płynów. 

Sofa Chesterfield czarna.. a może jednak inna?

Kiedy wahasz się nad kolorystyką i nie wiadomo, co finalnie wybrać, możemy bezpłatnie wysłać próbki. Próbki wysyłamy kolorystycznie, zatem możemy wysłać nie tylko w odcieniach czerni, ale również w innych kolorach, które rozważasz.

Stwórz swoją czarną sofę chesterfield

Wszystkie tapicerki, skóry naturalne, plusze, welury dostępne są nie tylko dla sof, ale do jakiegokolwiek mebla w stylu chesterfield. Dzięki temu możesz stworzyć inne pasujące meble, np. narożnik, fotelkrzesło czy podnóżek, aby uzupełnić aranżację innymi miejscami do siedzenia.

Ładowanie...